Led vloerdimmer Tradim1-60w 230V 631032-1
Led (Filament) vloerdimmer voor het dimmen van 1 lichtbron in de kleur zwart
35,32 €
-
Gratis verzending
vanaf € 100 (NL) -
Voor 17:00 besteld
direct verzonden -
Kies uw leverdag
of afhaalpunt -
Reparatie Service
Nilfisk stofzuigers
Artikelnummer
631032-1
Einzelheiten
led vloerdimmer 60w 631032-1 1-60va 230v filament lampen voetdimmer
- Vermogensbereik 1-60W/VA dimbaar. De dimmer werkt op 230V AC/50Hz en heeft IP40. In uitstand max. 0.5W opgenomen vermogen. De dimmer uitgangsspanning is 230V AC.
- Geschikt voor het dimmen van dimbare led (filament) lampen (27W / 230V), gloei- en halogeen lampen (tot 60W) of dimbare lampen i.c.m. dimbare led driver of dimbare transformator (max. 48W).
- Alleen identieke lampen toepassen bij het dimmen van meerdere led (filament) lampen (minder dan 27W totaal). Gelijke lampen kunnen verschillend reageren.
- De µ op de sticker onderop geeft aan dat er in de uitstand géén spanning op de lamp staat!
- De led vloerdimmer binnenshuis gebruiken bij een temperatuur tussen0-40ºC.
- Toepassen in niet condenserende ruimtes met een relatieve luchtvochtigheid tussen 10% en 90%.
- De producent is niet aansprakelijk voor schade ontstaan door foutief gebruik of ondeskundig installeren van de dimmer.
- De garantieperiode is 2 jaar na aankoopdatum, aan te tonen d.m.v. uw aankoopbon.
Spezifikationen
| EAN | 8718801935637 |
|---|---|
| Lieferzeit | 2-5 Werktage |
| Farbe | Schwarz |
| VPE | 1 stuk |
| Data Sheet | |
| Geeignet für | Led |
| Min.Last | 1W |
| Max.last | 60W |
| Ausführung | Fuss 230V |

Led vloerdimmer Tradim1-60w 230V 631032-1
35,32 €














