Nightmatic 3000 wit steinel schemerschakelaar 550615
-
Gratis verzending
vanaf € 100 (NL) -
Voor 17:00 besteld
direct verzonden -
Kies uw leverdag
of afhaalpunt -
Reparatie Service
Nilfisk stofzuigers
nightmatic 3000 wit steinel schemerschakelaar 550615
De schemerschakelaar NightMatic 3000 Vario, voor het sturen van verlichtingsinstallaties voor huizenfronten, grondstukken, etalages en dergelijke, schakelt het licht bij het invallen van de duisternis automatisch AAN en in het ochtendgloren automatisch weer UIT, met instelbare nachtspaarstand. Hij beschikt over een aantal intelligente functies: met de vario nachtspaarmodus kan m.b.v. een draaiknop een vaste tijd worden geprogrammeerd, waarin 's nachts geen licht gewenst of nodig is. De verlichting wordt dan op het vastgelegde tijdstip automatisch uitgeschakeld en 's morgens weer ingeschakeld. Hiermee wordt extra energie bespaard. Het inschakelniveau kan eenvoudig individueel worden ingesteld per knopdruk. En de functie eigenlichtcompensatie garandeert dat andere lampen in de buurt de werking niet storen. Bijzondere kenmerken
- Regeling van verlichtingsinstallaties voor huizenfronten, grondstukken, etalages en andere
- Met instelbare nachtspaarstand
| Artikelnummer | 550615 |
| EAN code | 4007841550615 |
| Merk | STEINEL |
| Netto gewicht (kg) | 0,122 |
| Afmeting breedte | 74 mm |
| Afmeting diepte | 37 mm |
| Afmeting hoogte | 99 mm |
| Bescherming | IP54 |
| Schemerinstelling | 0,5 - 10 lux |
| Kleur | Wit |
| Tijdsinstelling | met nacht economische stand |
| EAN | 4007841550615 |
|---|---|
| Lieferzeit | 2-5 Werktage |
| Farbe | Weiss |
| VPE | 1 stuk |
| Nützlich für | Draußen |
| Feuchtigkeitsschutz | IP54 Stofdicht en spatwaterdicht |
| Montage | Aufputzleuchte |











