Relco rn1461 led driver voeding minipowerled flat 6w 700ma multi
-
Gratis verzending
vanaf € 100 (NL) -
Voor 17:00 besteld
direct verzonden -
Kies uw leverdag
of afhaalpunt -
Reparatie Service
Nilfisk stofzuigers
relco rn1461 led driver voeding minipowerled flat 6w 700ma multi
Art. nr.: RN1461
![]()
MINIPOWERLED FLAT 700mA - 6W - RN1461
Compacte LED voeding 700mA (12V DC)
Extra plat, slechts 10mm hoog!
Multi LED driver voor 6 Watt, 700mA.
Primaire aansluiting: 220V - 240V.
- Constante stroom en spanning uitgang
- Klasse II beveiliging
- Automatisch selectie van stroom- of spanningsuitgang
- IP20
- Voorzien van trekontlasting
- Beveiliging: thermisch, overbelasting, overspanning en kortsluiting
- Schakelaar dient aan de primaire kant aangesloten te worden
- mA aansluitmodules in SERIE
- VDC aansluitmodules in PARALLEL
Afmetingen: 118 x 40 x 10 mm (LxBxH)
| Lieferzeit | 2-5 Werktage |
|---|---|
| VPE | 1 stuk(s) |
| Dim-Prinzip | Nein |
| Eingangsspannung | 230V (AC) |
| Typ des Transformators | Led Driver |
| Technologie | Konstante Spannung, Konstantstrom |
| Ausgangsspannung | 12V (DC) |
| Ausgangsstrom | 700mA |
| Leistung VA | 6 |













