Steinel l910 zilver sensorlamp led buitenlamp 576219
steinel sensortechniek
150,28 €
-
Gratis verzending
vanaf € 100 (NL) -
Voor 17:00 besteld
direct verzonden -
Kies uw leverdag
of afhaalpunt -
Reparatie Service
Nilfisk stofzuigers
Artikelnummer
576219
Einzelheiten
steinel l910 zilver sensorlamp led buitenlamp 576219
Elegant en intelligent. De led up-/downlight L 910 LED, ideaal voor entrees en huizenfronten. 11 W STEINEL led-lichtsysteem met 755 lm, 30 jaar levensduur (Ø 4,5 uur/dag), 180° infraroodsensor met 12 m reikwijdte, gelijktijdige schakeling van licht bij gekoppelde lampen, optionele basisverlichting, 4 uur permanente verlichting optioneel
| Artikelnummer | 576219 |
| EAN code | 4007841576219 |
| Merk | STEINEL |
| Subcategorie | Buitenarmaturen |
| Netto gewicht (kg) | 1,739 |
| Afmeting breedte | 80 mm |
| Afmeting diepte | 85 mm |
| Afmeting hoogte | 235 mm |
| Reikwijdte | 12 m |
| Registratiehoek | 180 ° |
| Bescherming | IP44 |
| Kleur | Zilver |
| Elektrische voeding | 220-240/50-60 V/Hz |
| Lichtsterkte | 755 Lumen |
| Lichtkleur | 3000 Kelvin |
| Tijdsinstelling | 2 - 15 min/min |
| Vermogen | 11 W |
Spezifikationen
| EAN | 4007841576219 |
|---|---|
| Lieferzeit | 2-5 Werktage |
| Farbe | Silber |
| VPE | 1 stuk |
| Data Sheet | |
| Material | Aluminium |
| Abstrahlwinkel (°) | 180 |
| Lumen | 750 |
| Spannung | 230v |
| Klasse | LED |
| Sensor | Ja |
| Garantie (Jahre) | 3 |
| Lichtfarbe (Kelvin) | 3000 |
| Feuchtigkeitsschutz | IP44 Spatwaterdicht |
| Wattage | 11 |
| Nützlich für | Draußen |
Wird oft zusammen gekauft
Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch
Led straler 10W 20.000 branduren 800 lumen! witte behuizing OP=OP v-tac VT-4810-5769
Sonderpreis 8,95 € Regulärer Preis 14,96 €

Steinel l910 zilver sensorlamp led buitenlamp 576219
150,28 €










