Vloerdimmer led 1-60W 230v transparant Tradim
Model 631040
34,00 €
Nur noch 1 verfügbar
-
Gratis verzending
vanaf € 100 (NL) -
Voor 17:00 besteld
direct verzonden -
Kies uw leverdag
of afhaalpunt -
Reparatie Service
Nilfisk stofzuigers
Artikelnummer
631040
Einzelheiten
Tradim vloerdimmer
Led 230 Volt
100W/VA
Transparant
Geschikt voor dimbare 230V LED (filament). In combinatie met dimbare led drivers ook geschikt voor lage voltages LED (Max. 80Watt).
LED 1-70W
Filamaent LED 1-70W
Incandescent 1-100W/VA
Halogeen 1-100W/VA
Spezifikationen
| EAN | 8718801938812 |
|---|---|
| Lieferzeit | 2-5 Werktage |
| Farbe | Durchsichtig |
| VPE | 1 stuk |
| Geeignet für | Led |
| Min.Last | 1W |
| Max.last | 60W |
| Ausführung | Fuss 230V |

Vloerdimmer led 1-60W 230v transparant Tradim
34,00 €













