Vloerdimmer voor 12v led 1-25w zwart Tradim
Tradim, model 611082
43,27 €
Nur noch 2 verfügbar
-
Gratis verzending
vanaf € 100 (NL) -
Voor 17:00 besteld
direct verzonden -
Kies uw leverdag
of afhaalpunt -
Reparatie Service
Nilfisk stofzuigers
Artikelnummer
611082
Einzelheiten
Tradim vloerdimmer LED zwart.
Vloerdimmer 12 Volt met ingebouwde driver voor 1-25 Watt
Spezifikationen
| EAN | 8718801938669 |
|---|---|
| Lieferzeit | 2-5 Werktage |
| Farbe | Schwarz |
| VPE | 1 stuk |
| Geeignet für | Led |
| Min.Last | 1W |
| Max.last | 25W |
| Ausführung | Fuß 12V |

Vloerdimmer voor 12v led 1-25w zwart Tradim
43,27 €













