Vloerdimmer voor 12v led 1-25w zwart Tradim
Tradim, model 611082
€43.27
Only 2 left
-
Gratis verzending
vanaf € 100 (NL) -
Voor 17:00 besteld
direct verzonden -
Kies uw leverdag
of afhaalpunt -
Reparatie Service
Nilfisk stofzuigers
SKU
611082
Details
Tradim vloerdimmer LED zwart.
Vloerdimmer 12 Volt met ingebouwde driver voor 1-25 Watt
Specifications
| EAN | 8718801938669 |
|---|---|
| Delivery time | 2-5 business days |
| Color | Black |
| VPE | 1 stuk |
| Suitable For | Led |
| Min. Load | 1W |
| Max.load | 25W |
| Version | Foot 12V |
Frequently Bought Together
Customers Who Bought This Item Also Bought

Vloerdimmer voor 12v led 1-25w zwart Tradim
€43.27













