Klemko led driver 12,5w 5 led spots
32,77 €
-
Gratis verzending
vanaf € 100 (NL) -
Voor 17:00 besteld
direct verzonden -
Kies uw leverdag
of afhaalpunt -
Reparatie Service
Nilfisk stofzuigers
Artikelnummer
876805
Einzelheiten
- nom. (meet)spanning 220 - 240V
- nom. (meet)frequentie 50 - 60Hz
- uitgangsspanning 1 - 32V
- uitgangsstroom 350 - 700mA
- 5 LED's
- uitgangsvermogen 1 - 12.5W
- beschermingsgraad (IP) IP20
- vervanger van L05021 Lumotech
Spezifikationen
| EAN | 8716643036826 |
|---|---|
| Lieferzeit | 2-5 Werktage |
| VPE | 1 stuk |
| Dim-Prinzip | Nein |
| Eingangsspannung | 230V (AC) |
| Stromstärke/Spannung | Strom gesteuert |
| Typ des Transformators | Led Driver |
| Technologie | Konstantstrom |
| Ausgangsspannung | 12V (DC) |
| Ausgangsstrom | 350mA, 700mA |
| Leistung VA | 12 |

Klemko led driver 12,5w 5 led spots
32,77 €













