Leddriver optotronic OTE18w, 500ma, 230v Osram
19,87 €
Nur noch 1 verfügbar
-
Gratis verzending
vanaf € 100 (NL) -
Voor 17:00 besteld
direct verzonden -
Kies uw leverdag
of afhaalpunt -
Reparatie Service
Nilfisk stofzuigers
Artikelnummer
4052899105362
Einzelheiten
osram optotronic 18w ote leddriver 500ma 230v
Producteigenschappen
Dimbaar via fase aan -en afsnijding
Type beveiliging: IP20
Productvoordelen
Compacte behuizing voor montage in zeer kleine ruimtes
Compatibel met de meest gebruikelijke toonaangevende en achterste fase fasedimmers
Toepassingsgebieden
Optionele kabelklem in E-stijl voor onafhankelijke montage
Geschikt voor installaties binnenshuis
Geschikt voor indoor SELV-installaties
Spezifikationen
| EAN | 4052899105362 |
|---|---|
| Lieferzeit | 2-5 Werktage |
| VPE | 1 stuk |
| Dim-Prinzip | Fase aansnijdimmer RL, Fase afsnijdimmer RC |
| Eingangsspannung | 230V (AC) |
| Stromstärke/Spannung | Strom gesteuert |
| Typ des Transformators | Led Driver |
| Technologie | Konstantstrom |
| Ausgangsspannung | 18V(AC), 24V (AC), 36V (AC) |
| Ausgangsstrom | 500mA |
| Leistung VA | 18 |
Wird oft zusammen gekauft
Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch

Leddriver optotronic OTE18w, 500ma, 230v Osram
19,87 €













